Cleaning tips

Woda do filtrowania powietrza w pomieszczeniu

 

Aby uzyskać świeże, oczyszczone przez wodę powietrze, po prostu umieść Rainbow w pomieszczeniu i uruchom “niską” prędkość działania.

Rainbow może również odświeżać lub aromatyzować powietrze w Twoim domu. Po prostu dodaj do wody roztwór Rainbow Fresh Air lub dowolny zapach Rainbow®.

 

 

 

Czyszczenie mebli tapicerowanych

Rainbow ma wiele użytecznych akcesoriów, ale niewiele jest tak wszechstronnych jak szczotka do mebli tapicerowanych. Jest doskonała do czyszczenia sof, krzeseł i innych tapicerowanych artykułów wyposażenia wnętrz.

Świetnie nadaje się również do delikatnego czyszczenia odzieży – w tym wełny, futer i delikatnych tkanin.

Czyszczenie trudnodostępnych obszarów

Końcówka bagnetowa to bardzo mały, ale poręczny dodatek. Ze względu na smukłą konstrukcję można nią z łatwością czyścić przestrzeń pod pralką lub suszarką.

Możesz użyć jej do czyszczenia trudno dostępnych miejsc w domu, a nawet samochodu.

Czyszczenie poduszek

 

Czy wiesz, że możesz czyścić poduszki i kołdry za pomocą Rainbow? Rainbow zaprojektował w tym celu worek do wietrzenia pościeli. Oto jak to zrobić:

  1. Umieść pościel w worku,
  2. Do rękojeści węża zamontuj szczotkę do mebli tapicerowanych. Trzymaj worek szczelnie wokół szczotki. Włącz Rainbow i obserwuj jak wysysa nieświeże powietrze z kurzem.
  3. Następnie, bez puszczania worka na szczotce i co niezwykle ważne, NIE WYŁĄCZAJĄC Rainbow*, podłącz wąż do wylotu powietrza w tylnej części urządzenia. Twoja pościel jest teraz napełniana oczyszczonym przez wodę powietrzem.

*) Wyłączenie Rainbow przy odessanym powietrzu z worka spowoduje zassanie do niego wody i zamoczenie pościeli.

 

 

Używanie szczotki antyelektrostatycznej

Zamontuj szczotkę antyelektrostatyczną do rękojeści węża i odkurzaj lustra, rolety i zasłony, abażury i parapety. Dzięki tej szczotce pozbędziesz się kurzu również z takich miejsc jak obudowy telewizorów, komputerów, klawiatur komputerowych czy głośników. Znakomicie zastępuje wszelkiego rodzaju ściereczki do kurzu. Przedłużając wąż rurami dotrzesz również do wentylatorów ściennych i sufitowych, gzymsów i wysokich sufitów.

Szczotka antyelektrostatyczna jest idealna do delikatnych prac czyszczących – jej delikatne włosie delikatnie czyści porcelanę, przedmioty artystyczne, rolety okienne a nawet rośliny doniczkowe.

 

 

Twarde podłogi? Nie ma problemu

Dodając Rainbow RainJet do swojego systemu czyszczenia, będziesz mógł powiększyć swoje możliwości o czyszczenie na mokro płytek ceramicznych i innych rodzajów podłóg. Dzięki Rainbow RainJet brudne fugi będą wyglądały jak nowe odzyskując swój pierwotny kolor i czystość.

Rozwiązanie Rainbow Clean Floor jest kompatybilnym płynem, który może być użyty z RainJet do szybkiego czyszczenia. Zapytaj autoryzowanego dystrybutora Rainbow, w jaki sposób możesz zdobyć RainJet.

 

 

Korzystanie z narzędzia Rainbow Inflator

Po podłączeniu węża do otworu wylotowego powietrza Rainbow można bez problemu napompować piłki plażowe, materace, baseny i zabawki dmuchane za pomocą nasadki Inflator.

Po drugie, poprzez użycie narzędzia Inflator w trybie “ssania”, masz idealną końcówkę do czyszczenia ograniczonych przestrzeni.

 

 

Korzystanie z narzędzia do rozpylania

Zamontuj Rainbow Sprayer do rękojeści węża i rozpylaj wodę. Stosuj np. do zraszania roślin domowych.