Odkurzacze Rainbow Szczecin

Odkurzacze Rainbow Szczecin

Punkty przy ulicy Przedwiośnie 26 (FHU KEJA Artur Przybyła) oraz Batalionów Chłopskich 51/4 (FHU DIXI s.c. Dariusz Kuriata) to oficjalne placówki, w których można naprawić i serwisować odkurzacze Rainbow w Szczecinie. Pod wymienionymi adresami mieszczą się autoryzowane oddziały serwisowe. Są one umieszczone w dogodnej lokalizacji, w niewielkiej odległości od przystanków oraz ważnych węzłów komunikacyjnych miasta. Dzięki temu dojazd do obu placówek, a także zaparkowanie w pobliżu są szybkie i wygodne.

Oba oddziały oferują kompleksowe naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne odkurzaczy z filtrem wodnym Rainbow. Doświadczeni specjaliści zajmują się również profesjonalnym czyszczeniem i konserwacją sprzętów tej marki. Istnieje także możliwość nabycia akcesoriów i części (m.in. ssawek, przystawek, zbiorników, szczotek i innych) niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania urządzeń.

Punkty zapewniają korzystne, konkurencyjne ceny oraz najwyższą jakość oferowanych usług. Należy pamiętać, że naprawa wyłącznie w autoryzowanych punktach serwisowych zapewnia zachowanie wszelkich uprawnień wynikających z gwarancji.