Odkurzacze Rainbow Poznań

Odkurzacze Rainbow Poznań

Autoryzowany Punkt Serwisowy FHU EDPOL – Edward Śliwiński to jedyne miejsce, gdzie można profesjonalnie naprawić lub serwisować odkurzacze Rainbow w Poznaniu. Placówka mieści się przy ulicy Skibowej 48.

W punkcie wykonywane są naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne. Drobne usterki są usuwane natychmiast na miejscu, a wszystkie pozostałe w terminie zazwyczaj od 3 do maksymalnie 7 dni. W przypadku osób zamiejscowych, naprawy uzgadniane drogą telefoniczną są wykonywane w dniu dostarczenia urządzenia do serwisu. Sprzęt przesłany kurierem lub pocztą jest natomiast naprawiany w czasie do 3 dni.

Poznański punkt zapewnia możliwość zamówienia i zakupu dowolnych akcesoriów, części i środków eksploatacyjnych marki Rainbow, takich jak szczotki, wałki, koła, dysze, przewody, rury, paski i inne elementy. Można je zamówić na miejscu, drogą mailową lub telefoniczną (w zależności od zapotrzebowania). Wszystkie produkty są nowe i objęte gwarancją producenta. Są one przesyłane do Klienta za zaliczeniem pocztowym.