Odkurzacze Rainbow Białystok

Odkurzacze Rainbow Białystok

Autoryzowany Punkt Serwisowy FHU Biały Miś Marek Fryska to jedyne oficjalne miejsce, gdzie można serwisować i naprawić odkurzacze Rainbow w Białymstoku. Jest on zlokalizowany w Jaroszówce 50.

Placówka oferuje profesjonalną realizację dowolnego typu napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych odkurzaczy piorących z filtrem wodnym marki Rainbow. Usuwane są zarówno niewielkie usterki, jak też duże awarie urządzeń. Ponadto w serwisie możliwe jest fachowe wyczyszczenie i konserwacja sprzętu wspomnianej firmy. W przypadku takiego zapotrzebowania, placówka umożliwia również opcję zakupu oryginalnych akcesoriów i części do odkurzaczy, takich jak dysze, przystawki, szczotki, ssawki, zbiorniki, czy też markowe środki czystości marki Rainbow.

Białostocki punkt zapewnia atrakcyjne ceny oraz terminową i możliwie najszybszą realizację zleceń. Wszelkie prace są wykonywane przez odpowiednio wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów, dzięki czemu Klient może mieć pewność najwyższej jakości wykonanych prac.